המרכז להורות ישראלית - הדרכת הורים

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. כתובת מייל
054-2339926  טלפון 
סעדיה גאון 2 קרית אונו  כתובת

קוקה קולה

נועה מלווה מדהימה ומקצועית שמתייחסת לכל הפניה במקצועיות רבה, מתאימה את 
הליווי לצרכי המשפחה תוך התחשבות במצבם הכללי במטרה להשיג את השינוי הנדרש.

קרן עזריאלי

נעה מאופיינת בסבלנות ויכולת הקשבה. יצירתיות ויוזמה מקורית הן מנת חלקה הבסיסית כל זאת אפיין את מערכי הפעילויות והמפגשים שבנתה מיסוד כמו כן מפגשי הורים וילדים אשר קיימה נעה

לנועה היכולת האישית "לגעת" באנשים, בדרכה השלווה, להבין, להקשיב לצרכים וללוות קבוצה דרך ידע ותהליך הורי. האימהות דיווחו על שביעות רצון מלאה מהסדנא, פתיחות והכוונה, העשרת הכלים ההוריים. הסדנא בנויה כהלכה, מסודרת מאורגנת, ברורה מאוד, משאירה מקום לשיתוף, לשאלות והתלבטויות, אווירה נעימה חמה ולא שיפוטית.

עיריית-רמלה-2 הסדנא של נעה בנויה בצורה מובנת, בהירה וזורמת. היא מעבירה את התכנים בצורה מפורטת ומעצימה, נותנת כלים פרקטיים שישמשו את המשתתפים באתגרים לאורך הדרך הארוכה של גידול הילדים.

teamtechכל סדנא מחדש התרגשתי מהתגובות הנלהבות ומהאהבה שהנשים הרעיפו על נעה.המשובים שנעה מקבלת תמיד חיוביים. 

חשוב לציין שנעה הנחתה כמעט בכל סמינר שהתקיים בשנת 2013.
נעה מפגינה יידע, סמכות והחומר מועבר בצורה חווייתית.
אני שמחה ומודה על הזכות לעבוד עם נעה.

ילדותאהסדנא עלתה על הציפיות של ההורים ושלי. ההורים הגיעו לכל המפגשים, דבר שאינו מובן מאליו, שיתפו פעולה ונוצר חיבור חיובי בין ההורים כקבוצת למידה תהליכית ועוצמתית.

Elbit

 

תחילה חששנו שהעובדות המגיעות מתפקידים ואגפים שונים בחברה, לא ירגישו בנוח לשתף נושאים אישיים. במהרה חששותינו התבדו כשנועה יצרה בנעימות האופיינית לה, חיבור בין חברות הקבוצה ואפשרה לכל אחת לבטא את עצמה ולהציג את המקום בו היא נמצאת בהורות שלה. השיח הפך פתוח, הועלו דילמות שהיו רלוונטיות לעובדות, בין אם הן אימהות צעירות ובין אם זה ילדם השלישי או הרביעי. הסדנא הועברה בצורה מקצועית, עניינית ומכילה, עם המון חן והנאה לצד חווית למידה.

עריית רמת גןנועה העניקה שירות אישי לכל הורה, הקדישה מזמנה למתן מענה לכל שאלה או בעיה שצצה ופעלה מתוך אמונה מעמיקה שהנושא הוא מאוד חשוב ויכול להקל ולתמוך במשפחות רבות הזקוקות לכך.

logo-masiahoהעבודה עם אסירים אינה פשוטה, יש להם קושי לתת אמון והמצוקות הן עמוקות ומגוונות בעיקר כשמדובר בנושא , שטעון רגשית כמו הורות ומשפחה. למרות זאת, נועה מצליחה להגיע לכולם, ליצור קשר ופתיחות מבלי לאבד אף לרגע את הרלוונטיות לחיי היומיום.